NBA AR - Basketball Game

AR Basketbol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 288 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma NBA
NBA AR - Basketball Game Artırılmış gerçeklik basketbol oyunudur ve NBA tarafından üretilmiş lisanslı bir oyundur. İçerisinde NBA takımları ve bir çok detayı bulunuyor.

NBA AR - Basketball Game, NBA tarafından üretilmiş olan bir Artırılmış Gerçeklik oyunudur. NBA takımlarını içerisinde barındıran oyun lisanslı olarak markete ücretsiz olarak yayınlanmıştır. Oyunu arkadaşlarınız ile veya tek başınıza oynamanız için oyun içerisine iki mod birden bulunuyor. İstediğiniz ortamda dilediğiniz gibi telefonunuzu çıkartın ve oynayın, Size her yer basketbol sahası siz hareket etseniz de basketbol potanız sabit kalıyor bu sayede istediğiniz yerden ister üçlük ister ikilik atışlar yapmanız için olanak sağlıyor. 

Oyun Game Center destekli olduğu için Dünya sıralamasında atışlarınız yarışıyor. Sıralamada yükselmek için topu düşürmeden devamlı olarak atışlarınızın delikten geçmesi gerekiyor. Oyun Dünya geneli yayınlandığı için insanların puanları çok yüksek durumda sadece iyi bir basketbol oyuncusu iseniz bu puanlara yetişe bileceğinizi unutmayın. Favori NBA takımınız seçin ve dünya sıralamasındaki en iyiler listesinde yerinizi almak için tüm yetenekleriniz ile oyunu oynayın. 

Daha Fazla Göster
NBA AR - Basketball Game indir